Elektrinio šildymo kilimėliai GEORAS

Elektrinio grindų šildymo įrengimas gali būti geras būdas šildyti grindis, kuriomis vaikštote basomis kojomis, pavyzdžiui, vonioje, ar net alternatyva radiatoriams. Tačiau įrengti grindų šildymą gali būti sudėtinga, ypač esamose patalpose. Paprasti žingsniai norint išsirinkti tobulą elektrinį grindų šildymo kilimėlį.

Kiek jums reikia grindų šildymo?

Bendras grindų dydis (m 2 ) – vieneto grindų plotas (m 2 ) = bendras reikalingas grindų plotas.

Svarbu neįtraukti visų patalpų m2, kuriose yra stacionari įranga, pavyzdžiui, vonios kambariai, tualetai, kriauklės ir virtuvės spintelės. Jei grindinį šildymą įrengsite po tokio tipo stacionariais baldais, kurie užima visą plotą, jūsų elektrinė grindų šildymo sistema gali neveikti. Taip yra todėl, kad jie veikia kaip izoliacinis sluoksnis, o kabelis toliau dega, nes išsiskirianti šiluma neturi kur dingti.

Mūsų parduodami kilimėliai yra saugūs ir įžeminti, todėl juos galima saugiai montuoti net po dušo plytelėmis.

Šildomi kilimėliai naudojami sumontavus plonu sluoksniu plytelių klijų, savaime išsilyginančio mišinio ar pan. Standartinis minimalus grindų sluoksnio storis – 5-8 mm, o elektrinio šildymo kilimėlio storis – 3-4 mm. Warmset Black arba Warmset Gold kilimams reikalingas aukštis yra 8-12 mm, nes laidas yra plokščias, o kilpos užlenktos.

Elektrinius šildymo kilimėlius sudaro plonas kabelis, tvirtai pritvirtintas prie klijuoto stiklo pluošto tinklelio, paprastai 50 cm pločio. Ploni šildymo kilimėliai gaminami kaip paruoštos šildymo sekcijos tam tikram plotui (ty 0,5, 1, 1,5 … 12 m²), įskaitant maitinimo kabelį (šaltą laidą) ir hermetiškai uždarytas jungtis.

Šildymo kilimėlis taip pat gali būti naudojamas sienoms šildyti rankšluosčiams džiovinti vietoj tradicinės spiralės.

Šildymo kilimėlis yra lipnus per visą paviršių ir turi vienpusį jungiamąjį laidą su termostatu, todėl montavimas yra labai paprastas ir greitas.

Šildymo kilimėlis gali būti naudojamas kaip kombinuotos šildymo sistemos dalis, ty naudojamas kartu su vandens grindų šildymo sistema. Šiltoms grindims vonios kambariuose, virtuvėse ir panašiose patalpose ne šildymo sezono metu naudojamas tik elektrinis grindų šildymas.

Elektriniai šildymo kilimėlio elementai

  • Šildymo kabelis
  • Klijų tinklelis
  • Prijungimas prie maitinimo šaltinio
  • Jungties patarimas
  • Tiekimo kabelis